Eileen Brewer taniqli IT-kompaniyalarda 20 yillik tajribaga ega, Techwomen dasturining mentori, Technovation va STEMda qizlar sonini ko’paytirishga qaratilgan ko’plab boshqa loyihalarning mentori va hakami.
2022-yil 5-yanvar kuni soat 15:00 dan 17:00 gacha Eileen Ideation bo‘yicha seminar o‘tkazadi (Technovation loyihangiz uchun yaxshi g‘oyani qanday tanlash mumkin).
O‘zbekistondagi ko‘plab jamoalarda yaxshi g‘oya tanlashda muammo bor. Haqiqatan ham muhim muammoni qanday tanlash va qaysi g’oya odamlarga ko’proq foyda keltirishini aniqlash uchun seminarga keling.
• Oʻtkazilish joyi: Ilgʻor Texnologiyalar Markazi (mo’ljal – ToshDU ichida, Beruniy m. Olmazor tumani, Universitet koʻchasi, 174-uy). Google-xaritasi: https://goo.gl/maps/geJn13LYgsm
• Sana: 5-yanvar (chorshanba)
• Vaqt: 15:00-17:00
Seminar ingliz tilida olib boriladi. Agar sizga tarjima kerak bo’lsa rus va o’zbek tillariga tarjima qilishda yordam beramiz. Jamoa bilan kelish tavsiya etiladi (bir kishi emas). Ishtirokchilar va mentorlarni kutamiz!
Joylar soni juda cheklangan, 50 ta arizadan so’ng ro’yxatga olishni to’xtatamiz! Iltimos, faqat albatta keladiganlar ro’yxatdan o’ting.
Qo’ng’iroqlar va xatlar orqali ro’yxatdan o’tish alohida tasdiqlanmaydi. Shaklni to’ldiring – keling. Seminarda qatnashish faqat ro’yxatdan o’tganlar uchun!
Roʻyxatdan oʻtish uchun quyidagi havolaga oʻting: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc90LeZt8JMkA_-Ck2xiRI5V1vDHUBjolo9O2nwwIYvWYUCBw/viewform

Команды Technovation в Ташкенте, внимание! К нам приезжает ментор из Кремниевой Долины (США), Eileen Brewer
02 Январь 2022
У Eileen Brewer — 20 лет опыта работы в известных IT-компаниях, она ментор программы Techwomen, ментор и судья Technovation и многих других проектов, нацеленных на рост числа девушек в STEM.
5 января 2022 года, с 15:00 до 17:00, Eileen проведет семинар по Ideation (как выбрать хорошую идею для вашего проекта Technovation).
У многих команд в Узбекистане проблема с выбором хорошей идеи. Приходите на семинар, чтобы узнать, как выбрать действительно важную проблему и как определить, какая идея принесет больше пользы людям.
• Место проведения: Центр Передовых Технологий (Ориентир — внутри ТашГУ, метро Беруни. Олмазорский район, Университетская ул., 174). Google-карта: https://goo.gl/maps/geJn13LYgsm
• Дата: 5 января (среда).
• Время: 15:00-17:00
Семинар будет проходить на английском языке. Мы поможем с переводом на русский и узбекский, если вам нужен будет перевод. Желательно приходить командами (не по 1-му человеку). Ждем участниц и менторов!
Количество мест очень ограничено, закроем регистрацию после 50 заявок! Просьба регистрироваться только тем, кто точно придет.
Отдельного подтверждения регистрации, звонков и писем не будет. Заполнили форму — приходите. Участие в семинаре только для тех, кто зарегистрировался!