Oracle xalqaro ekspertlari bilan navbatdagi birlashgan seminarimiz shu chorshanba, 1-dekabr kuni o’tkaziladi
Oracle xalqaro ekspertlari bilan navbatdagi birlashgan seminarimiz shu chorshanba, 1-dekabr kuni soat 17:00da o’tkaziladi.
Uchrashuv ikki mavzusi: Ijtimoiy tadbirkorlik va notiqlik mahorati.
Spikerlar:
• Anthi Nazarian, Oracle savdo menejeri va Microsoft kompaniyasida ish tajribasiga ega bo’lgan Generation Oracle iste’dodlar dasturi ishtirokchisi.
• Elyas Dagistoni, Saudiya Arabistonidan Oracle kompaniyasi savdo menejeri. SAP va Microsoft kompaniyarida ta’lim hamda turizm sohalari bo’yicha tajribaga ega.
Ijtimoiy tadbirkorlik nima ekanligi va biznesni (startup) qanday qilib ijtimoiy mas’uliyatli qilish haqida gaplashamiz. Va omma oldida nutq so’zlash uchun amaliy tavsiyalar bilan bo’lishamiz (masalan, loyihangizni taqdim etish uchun).
Seminar Zoom da (1-dekabr, chorshanba kuni, soat 17:00da), ingliz tilida, o‘zbek tiliga tarjima bilan o’tkaziladi.

Наш следующий совместный семинар с международными экспертами компании Oracle пройдет в эту среду, 1 декабря
Наш следующий совместный семинар с международными экспертами компании Oracle пройдет в эту среду, 1 декабря, в 17:00.
Две темы встречи: Социальное предпринимательство и Навыки публичных выступлений.
• Anthi Nazarian, менеджер по продажам Oracle и участница программы развития талантов Generation Oracle, с предыдущим опытом работы в Microsoft.
• Elyas Daghistani, менеджер по продажам Oracle из Саудовской Аравии. Опыт работы в SAP и Microsoft, образовательном и туристическом секторах.
Поговорим о том, что такое социальное предпринимательство и как сделать бизнес (стартап) социально ответственным. И поделимся практическими рекомендациями по успешным выступлениям на публике (например, для презентации своего проекта).