Ekspert komissiyasi, dastur murabbiylari bilan hamkorlikda, dasturning 2-bosqichiga oʻtgan 8 nafar ishtirokchini tanlab oldi
Hurmatli ishtirokchilar, «yashil» texnologiyalar sohasida ayollar tadbirkorligini jadallashtirish dasturining birinchi bosqichini yakunlaganingiz bilan tabriklaymiz!
Ekspert komissiyasi, dastur murabbiylari bilan hamkorlikda, tanlov mezonlariga koʻra dasturning 2-bosqichiga oʻtgan 8 nafar ishtirokchini tanlab oldi
1. Kamola Aliyeva
2. Marina Bliznyukova
3. Indira Abdullaeva
4. Moxinur Narziyeva
5. Tursunoy Imamova
6. Malika Jalilova
7. Fatima Saparova
8. Svetlana Sabirova
Sizlar tomondan juda ko’p ish qilindi. Ishtirokchilarga minnatdorchilik bildiramiz va eslatib o’tamiz, sizning so’rovlaringiz asosida mentorlarni tanlash biz uchun muhim edi.
Diqqat! Dasturning BARCHA ishtirokchilari, keyingi bosqichga o‘tishlaridan qat’iy nazar, xorijlik va mahalliy ekspertlar ishtirokidagi vebinarlarimizga taklif qilinadi!
2 oy ichida 8 nafar ishtirokchi roʻyxatidan 6 nafar ishtirokchini tanlaymiz, ular haqida videofilmlar tayyorlanadi (sizning biznesingiz, ayollar tadbirkorligi va biznesdagi “yashil” texnologiyalarning oʻrni haqida)
Treninglar va murabbiylik sessiyalari Kanadaning mahalliy tashabbuslar jamg’armasi bilan hamkorlikda «yashil» texnologiyalar bo’yicha Tech4Impact ayollar tadbirkorligini jadallashtirish dasturining bir qismidir.

Экспертная комиссия, совместно с менторами программы, отобрала 8 участниц, которые перешли на 2 этап программы
Дорогие участницы, поздравляем с прохождением первого этапа программы ускорения женского предпринимательства в «зелёных» технологиях!
По критериям отбора экспертная комиссия, совместно с менторами программы, отобрала 8 участниц, которые перешли на 2 этап программы!
1. Камола Алиева
2. Марина Близнюкова
3. Индира Абдуллаева
4. Мохинур Нарзиева
5. Турсуной Имамова
6. Малика Жалилова
7. Фатима Сапарова
8. Светлана Сабирова
Всеми вами была проделана большая работа. Мы благодарим ВСЕХ за участие, и напоминаем, что нам было важно подобрать менторов под ваши запросы.
Внимание! ВСЕ участницы программы, независимо от прохождения в следующий этап, будут приглашены на наши будущие вебинары с зарубежными и местными экспертами!
Из списка 8 участниц через 2 месяца мы отберем 6 участниц, о которых будут сняты видео фильмы (о вашем бизнесе, женском предпринимательстве и роли «зеленых» технологий в бизнесе.
Тренинги и менторские сессии проходят в рамках программы ускорения бизнеса женщин-предпринимателей, занимающихся «зелеными» технологиями, организованной ННО Tech4Impact, в партнерстве с Канадским Фондом Местных Инициатив.