24 va 31 may kunlari Toshkentda Technovation Girls Uzbekistan-ning yakuniy bayram tadbirlari bo‘lib o‘tadi
17 May 2022
Barcha ishtirokchilar va mentorlarni mavsum yakunini biz bilan birga nishonlashga taklif qilamiz!
My Technovation Story: 24-may kuni soat 14:00 da Courtyard by Marriott Tashkent mehmonxonasida – “My Technovation Story” video hikoyalar tanlovining barcha ishtirokchilariga sovg‘alarni topshirish tantanali marosimi va Isroil elchisi Zehavit Ben Hillel bilan uchrashuvi bo‘lib o‘tadi.
Agar video tanlovida qatnashmagan bo‘lsangiz ham – ro‘yxatdan o‘ting va keling, «Technovation» ning har qanday mavsumining ishtirokchilari va mentorlari tashkilotchilarning esdalik sovg‘alarini yutib olish imkoniyatiga ega bo‘ladi.
Roʻyxatdan oʻtish uchun havolaga oʻting:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesOCEsXvwBWO170x6RiXVSKp5Bw1SQZUtgolGpD3GFwl5V6w/viewform?usp=sf_link
Celebration event / Girls in STEM Day: 31-may kuni soat 14:00 da Innovatsion rivojlanish vazirligida – «Technovation Girls 2022» va «UniSat Uzbekistan 2022» dasturlarining yakuniy tadbiri bo‘lib o‘tadi. Natijalarni sarhisob qilib erishilgan yutuqlarni birgalikda nishonlaymiz va barcha ishtirokchilar va mentorlarga sertifikatlarni topshirish marosimini o’tkazamiz.

24 и 31 мая в Ташкенте пройдут финальные праздничные мероприятия Technovation Girls Uzbekistan
My Technovation Story: 24 мая, в 14:00, в отеле Courtyard by Marriott Tashkent – пройдет торжественная церемония вручения призов всем участникам конкурса видеоисторий My Technovation Story и встреча с послом Израиля, Зеавит Бен Хилель.
Если вы не участвовали в конкурсе видеоисторий — регистрируйтесь и приходите. Участницы и менторы любого из сезонов “Technovation” также получат возможность выиграть памятные призы от организаторов.
Для регистрации перейдите по ссылке:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSesOCEsXvwBWO170x6RiXVSKp5Bw1SQZUtgolGpD3GFwl5V6w/viewform?usp=sf_link
Celebration event / Girls in STEM Day: 31 мая, в 14:00, в Министерстве инновационного развития – состоится финальное мероприятие программ Technovation Girls 2022 и UniSat Uzbekistan 2022. Подведем итоги, вместе отпразднуем достигнутые результаты и проведем церемонию вручения сертификатов всем участницам и менторам.