Innnovatsiyalar marketingi. Iste’molchilarning xatti-harakatlaridagi o‘zgarishlar.
16-yanvar, shanba kuni soat 16:00 da Qoraqalpog‘istondagi mentorlarni tayyorlash dasturi doirasida «Innovatsiyalar marketingi. Iste’molchilarning xatti-harakatlarini o‘zgartirish» mavzusida seminar bo‘lib o‘tadi.
Spiker: Yuliya Dmitriyeva, Qozog‘iston. Biznes bo‘yicha maslahatchi, spiker, fasilitator, JD.Expert agentligining rahbari va egasi. Expert.
Bugungi kunda ko‘pchilik V.U.C.A.-reallik atamasi nimani anglatishini his qilishdi.
Dunyo o‘zgarib bormoqda, demak, yangi ish uslublari zarur. Rejalashtirish va targ‘ib qilishda odatiy yondashuv samarasiz bo‘lib qolmoqda.
Nima qilsa bo‘ladi? Rejaning bajarilishini qanday ta’minlash kerak?
Prinsiplar va yondashuvlar qanday o‘zgaradi va nega bugungi kunda iste’mol bozorini tushunish juda muhim? Bu haqda seminarda gaplashamiz.

Маркетинг инноваций. Изменение потребительского поведения.
В субботу, 16 января, в 16:00, в рамках программы тренингов менторов в Каракалпакстане пройдет семинар на тему «Маркетинг инноваций. Изменение потребительского поведения».
Спикер: Юлия Дмитриева, Казахстан. Бизнес консультант, спикер, фасилитатор, руководитель и собственник агентства JD.Expert.
Сегодня многие ощутили, что же на самом деле означает термин V.U.C.A.-реальность.
Мир меняется, а значит — нужны и новые методы работы. Привычный подход в планировании и продвижении становится не эффективным.
Что же делать? Как обеспечивать выполнение намеченного?
Как меняются принципы и подходы, и почему так важно понимать потребительский рынок именно сегодня? Об этом и поговорим на семинаре.